Zastosowanie zegarów ściennych we wnętrzach nowoczesnych

duzy zegar scienny 12

Dodatki, które posiadamy w mieszaniach, mają ogromny wpływ na wystrój. Zegary mogą być ciekawymi dodatkami do wnętrza. Duże, monumentalne zegary, wykonane techniką rzeźbiarską będą z pewnością doskonałym elementem dekoracyjnym i prestiżowym dla każdego domu, mieszkania, czy wnętrza użyteczności publicznej.

duzy zegar scienny 08

Artysta Jarosław Kukowski stworzył piękne zegary, będące instalacjami artystycznymi, które są w całości wykonane przez surrealistę z odpowiednio dobranych materiałów, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Te wykonane z pasją działa były wystawiane w galeriach sztuki oraz licznych muzeach. Prezentowały je m.in. Muzeum Narodowe Zachęta w Warszawie, Muzeum Diecezjalne w Pelplinie, Muzeum Realizmu Magicznego w Wiśle, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

duzy zegar scienny 12

Teraz zdobić one mogą również wnętrza Twojego domu, mieszkania lub biura. Zdecydowanie zegary ścienne są czymś unikatowym i całkowicie wyjątkowym na tle wielu popularnych wytworów masowej produkcji. Duże zegary ścienne do salonu czy też zegary ścienne wiszące, czy też zegary loft to jedne z wielu propozycji od artysty, którego twórczość doceniono i prezentowano w wielu galeriach i muzeach już poza granicami naszego kraju. Wybranie takiego zegara do swojego domu czy też do biura to zdecydowany krok w kierunku z jednej strony nowoczesności i oryginalności, ale przede wszystkim zbliżenie się do sztuki i obcowanie z nią w jeszcze większym aniżeli do tej pory zakresie.

duzy zegar scienny 09

Zegary te to doskonały warsztat rzeźbiarski, malarski, znakomite odwzorowanie najdrobniejszych nawiązujące do antyku detali, ale przede wszystkim w pełni działający mechanizm, który również swoimi zasadami działania nawiązuje do epoki, z której odtworzono zegar. Nie jest to więc jedynie imitacja zegara antycznego, ale faktycznie dokładnie tak samo działający zegar jak za tamtych czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *